Gastro - profesjonalne urządzenai dla gastronomii

Regulamin

Zastrzeżenia i prawa
Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania dokumentów dostępnych na tej stronie internetowej wraz z odpowiednimi grafikami są obwarowane niniejszymi zastrzeżeniami dotyczącymi praw autorskich.

Nazwa GASTRO oraz znak graficzny GASTRO nie mogą by używane w reklamie i publikacjach pokrewnych bez ściśle określonej, pisemnej zgody. GASTRO nie daje gwarancji co do pełnej poprawności publikowanych informacji w każdym zastosowaniu. Dostarczana jest ona w takiej postaci jaka jest dostępna na witrynie, bez związanej z nią gwarancji.

GASTRO wyłącza wszelkie prawa gwarancyjne w stosunku do tych informacji. W żadnym przypadku GASTRO nie będzie odpowiadał za jakiekolwiek straty związane z utratą lub uszkodzeniem danych, sprzętu lub innych wartości materialnych lub niematerialnych wynikających z zastosowania publikowanych na tej witrynie informacji każdego rodzaju.

Warunki korzystania z serwisu
GASTRO prowadzi ten serwis wyłącznie na Twój prywatny użytek, w związku z tym może być on wykorzystywany jedynie do celów informacyjnych. Jeśli korzystasz z serwisu lub pobierasz z niego jakiekolwiek materiały, oświadczasz, że akceptujesz i zobowiązujesz się przestrzegać niniejszych warunków korzystania z serwisu. Warunki korzystania z serwisu odnoszą się do wszystkich użytkowników serwisu. Korzystanie z niego oznacza wyrażenie zgody na poniższe warunki i zastrzeżenia. Jeśli nie zgadzasz się z poniższymi postanowieniami, prosimy nie korzystaj z serwisu i nie pobieraj z niego żadnych materiałów. GASTRO prezentuje materiały i zezwala na ich pobieranie wyłącznie do Twoich prywatnych i niekomercyjnych celów z zastrzeżeniem obowiązku podania informacji o prawach autorskich lub informacji o zastrzeżonym charakterze materiałów. Zakazane jest bez pisemnej zgody GASTRO rozpowszechnianie, modyfikowanie oraz publikowanie treści serwis w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych lub publicznych. "GASTRO" jest zarejestrowanym znakiem towarowym GASTRO i nie może zostać wykorzystane bez uprzedniej zgody GASTRO Serwis internetowy jest oferowany w zaprezentowanej formie. GASTRO nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikłe z dostępu do serwisu oraz nie przyjmuje odpowiedzialności za wszelkie materiały dostarczone do któregokolwiek z serwerów. GASTRO nie gromadzi danych osobowych przesłanych za pomocą serwisu internetowego, chyba że wymaga tego proces odpowiedzi na zapytania. Wszelkie dane osobowe, takie jak nazwisko, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej, które zostaną dostarczone, będą wykorzystywane zgodnie z zasadami naszej POLITYKI OCHRONY POUFNOŚCI. GASTRO może w dowolnym czasie wprowadzać zmiany do niniejszych warunków i zastrzeżeń poprzez aktualizacje informacji zamieszczone na tej stronie. GASTRO.

Treść, zdjęcia, grafiki, schematy
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem. Specyfikacja towaru czyli jego opis, dane techniczne oraz fotografia urządzenia mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.
Podane na niniejszej stronie www.gastro.com.pl ceny i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i są jedynie publikowane w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo zmiany modeli i parametrów technicznych urządzeń bez zawiadomienia. Zawarte tu ceny są aktualne mo momentu ukazania się korekty. Zdjęcia i rysunki niektórych modeli mogą różnić się od ich rzeczywistego wyglądu. © Gastro ® 

Informacje ogółne
Zdjęcia w serwisie internetowym mają charakter poglądowy. Właściwy produkt może różnić się od wizerunku na zdjęciu.
Aby zwiększyć czytelność zdjęć, niektóre wyroby zostały pokazane z wyposażeniem dodatkowym nie wchodzacym w ich skład.
Urządzniea w serwisieinternetowym moga zostać zastąpione innymi o niegorszych właściwościach (parametrach) bez powiadomienia.
Wszelkie prawa zastrzeżone: kopiowanie w całości lub części, bez zezwolenia zabronione.