Gastro - profesjonalne urządzenai dla gastronomii

Robot GM3S

Urządzenie barowe potrójnego zastosowania: wyciskarka do cytrusów, mikser i kruszarka do lodu. Trzy zastosowania pozwalają na zmniejszenie powierzchni użytkowej i zwiększenie możliwości zastosowań w kawiarniach, restauracjach, barach i placówkach zbiorowego żywienia. Obudowa wykonana z lekkiego stopu aluminium polerowanego. Każda funkcja posiada odrębny napęd.

  • Elektryczna wyciskarka do soku posiada asynchroniczny silnik indukcyjny, demontowany pojemnik do soku, stożek wyciskowy i pokrywę wykonane ze stali nierdzewnej. Automatyczne uruchamianie poprzez naciśnięcie dźwigni dociskowej.
  • Kruszarka do lodu wyposażona jest w asynchroniczny silnik indukcyjny, pojemnik i dźwignię wykonane z lekkiego stopu aluminium polerowanego, okrągłą tacę odbierającą lód wykonaną ze stali nierdzewnej, system bezpieczeństwa z blokadą ostrza. Lód wyrzucany jest grawitacyjnie.
  • Blender wyposażony w mikrowyłącznik bezpieczeństwa rozłączający napęd po otwarciu lub zdjęciu zbiornika. Pojemnik 1,5 litrowy z przezroczystego poliweglanu, z uchwytem jest zdejmowany całkowicie co umożliwia utrzymanie go w czystości. Przycisk on/off z moaliwością wyboru jednej z dwóch prędkości. Ostrza ze stali nierdzewnej.

Dane techniczne

Moc [kW] 0,6/230V
Wymiary [mm] 250x590x480

Producent: Włochy IT
Model: GM3S