Gastro - profesjonalne urządzenai dla gastronomii

Serwis

Oferujemy profesjonalny serwis zakupionych w naszej firmie urządzeń; Zapewniamy również instalację, rozruch oraz przeszkolenie personelu. Nasi pracownicy udzielą wszelkich  informacji w zakresie obsługi i eksploatacji urządzeń.

Prowadzimy:
Usługi serwisowe wszystkich urządzeń gastronomicznych oraz czasowe przeglądy sprzętu,  w celu zapewnienia jego długiej i bezawaryjnej eksploatacji.

W przypadku jakichkolwiek zapytań w kwestii obsługi urządzeń, konserwacji i naprawy prosimy o kontakt z naszym specjalistą ds. serwisu. Dla ułatwienia i przyspieszenia obsługi prosimy skorzystać z zamieszcznego formularza.

Oferujemy przeglądy okresowie, naprawy pogwarancyjne w korzystnych cenach na najwyższym poziomie.

Mogą Państwo liczyć na szybki czas reakcji od chwili zgłoszenia awarii urządzenia. Dojeżdżamy do klienta,  korzystamy z usług firmy kurierskiej "door to door" bądź przyjmujemy uszkodzone urządzenie w siedzibie firmy. Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym oraz dostępem do magazynów części zamiennych.
Współpracujemy z czołowymi producentami na rynku polskim i zagranicznym. Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Fri Fri na terenie Polski.

Współpracujemy z firmami serwisowymi na terenie całego kraju, co pozwala nam na szybką reakcję bez względu na miejsce w którym zamontowane są urządzenia.

kontakt:

Dokumenty serwisowe do pobrania: